Fish XXL ulotka, opinie, cena, efekty, sklad, gdzie kupic w aptece w Polsce

Fish XXL ulotka, opinie, cena, efekty, sklad, gdzie kupic w aptece w Polsce
3.1 (61.67%) 12 votes

Dla wędkarza prawdziwy połów jest wtedy, gdy złapie dużo sporych ryb. Wtedy łowienie sprawia przyjemność. Niestety z powodu nieodpowiedniego momentu, pogody, mulistej wody lub innych czynników udaje się to rzadko. Jednakże, żeby zrealizować swoje marzenie i przynieść do domu wiele ryb, nawet zimą, możesz kupić Fish XXL, zdaniem ekspertów najlepszy atraktor na rynku.

Łowienie ryb zimą stanie się prawdziwą przyjemnością. Ryby same będą wskakiwać na haczyk. Wszystko dzięki unikatowemu połączeniu składników oddziaływujących na ośrodek węchu mieszkańców zbiorników wodnych. Cena atraktora w formie spreyu jest niewielka w porównaniu z kosztami typowego połowu zimą, kiedy, szukając miejsca, w którym ryby w końcu zaczną brać, wiele traci się na paliwo.

Fish XXL aktywator przynęty jako działa, skład

Fish XXL – bardzo silny atraktor pierwotnie przeznaczony do połowów zimą. Ryby łowione przy jego użyciu są bezpieczne do spożycia przez ludzi dzięki w 100% naturalnej kompozycji (główne składniki to czosnek słoniowy, olej konopny, papeda, białko kałamarnicy).
Zalety Fish XXL przynęty to:

 • Wysoka skuteczność spreyu nawet okresie zimowym.
 • Szeroki zakres działania (wabi ryby spokojnego żeru, płochliwe oraz drapieżne).
 • Łatwość użycia (wystarczy spryskać przynętę).
 • Udany połów bez względu na okoliczności.
Kup Fish XXL z 50% zniżką*na oficjalnej stronie internetowej

Zdaniem doświadczonych wędkarzy połów zimą nie jest łatwym zadaniem. Niezbędne jest stosowanie różnych sztuczek w formie zanęt i przynęt smakowych. Wcześniej bez problemu łowiło się na ziarna anyżu albo odrobinę chleba, lecz po jakimś czasie fachowcy zorientowali się, że ryb nie sposób już tak łatwo przechytrzyć. Obecnie potrzeba czegoś więcej. W tym celu specjaliści wynaleźli atraktory. Doświadczeni wędkarze wiedzą, że są one niezbędne do udanego połowu.

Wieloletnie testy potwierdziły, że atraktor nie wywiera żadnego szkodliwego wpływu na funkcje organizmu. W skład atraktora wchodzi:

 • Czosnek słoniowy. Silny zapach niezbyt przyjemny dla ludzi, jednak wabiący szczupaka, karpia i leszcza.
 • Olej konopny. Zachowuje zapach nawet w zimnej wodzie. Pomaga złowić leszcza, molwę, brosmę, suma i płotkę.
 • Ma wyrazisty zapach wabiący karpia, leszcza, płotkę, lina i karasia.
 • Ma wyrazisty smak, który wabi płotkę, suma i miętusa.
 • Rozmiar i typ przynęty nie są ważne. Najbardziej istotne to spryskać przynętę atraktorem, a następnie zanurzyć ją w wodzie. Co jakiś czas powtarzaj procedurę.
 • W skład Fish XXL wchodzą substancje naturalne i bezpiecznes dla ludzkiego organizmu. Produkt NIE posiada efektów ubocznych, dzięki czemu nie musisz martwić się o kłopoty w przyszłości. Jest BEZPIECZNY. Produkt może być stosowany przez mężczyzn i kobiety w każdym wieku. Kobiety w ciąży powinny skonsultować się z lekarzem przed używaniem produktu.

 

Fish XXL instrukcje – jak stosować przynęty

Stosuj preferowaną przynętę, może być chleb. Spryskaj przynętę od 2 do 4 razy, jeśli ryba, którą zamierzasz złapać jest rybą spokojnego żeru. Jeśli jest drapieżna, spryskaj przynętę od 7 do 8 razy. Powtórz po złapaniu dwóch lub trzech ryb. Główna zasada działania Fish XXL polega na ciągłym zwiększaniu uczucia głodu, zwłaszcza u dużych ryb.

Atraktor wpływa bezpośrednio na zachowanie ryby, wabiąc ją z nawet z dużej odległości i zmuszając do poszukiwania pożywienia. Następnie stymuluje do żeru, nawet jeśli ryba jest najedzona.

Działanie Fish XXL jak stosować opiera się na feromonach – aktywnych substancjach wytwarzanych przez żywe organizmy. Feromony działają na poziomie psychologicznym i emocjonalnym i mają wpływ na zachowanie, stan i metabolizm osobników w obrębie danego gatunku.

Aktywator do połowów zimą jest w spreyu. Należy spryskać przynętę przed rozpoczęciem połowu, a także w trakcie. Pozwala to zachować intensywność aromatu i zwabić dużą ilość ryb. Połączenie różnych zapachów sprawia, że ryba czuje nieodpartą chęć chwycenia przynęty, nawet jeśli jest najedzona.

Kup Fish XXL z 50% zniżką*na oficjalnej stronie internetowej

Fish XXL cena

Na stronie internetowej produkt kosztuje 149 PLN. Wcześniejsza cena bez 50% zniżki wynosiła 298 PLN. Nie płacisz za koszt przesyłki, a czas dostarczenia towaru to 2-3 dni od dnia złożenia zamówienia. Dostarczenie do innych regionów zajmuje około 1 tygodnia. Koszt przesyłki jest wliczony w cenę.

Przejdź na oficjalną stronę i złóż zamówienie. Żeby to zrobić, musisz podać imię, dane kontaktowe i adres. Skontaktujemy się z tobą w celu potwierdzenia zamówienia, a następnie wyślemy paczkę z Fish XXL kurierem lub pocztą. Płatność gotówką przy odbiorze zamówienia.

Fish XXL gdzie kupic w aptece w Polsce

Fish XXL gdzie kupic jest dostępny na stronie internetowej. Po tym jak klient złoży zamówienie na stronie, zadzwonimy na podany numer telefonu. Następnie wysyłamy produkt kurierem lub pocztą. Zalecamy kupowanie TYLKO na oficjalnej stronie internetowej. Tylko zamawiając na oficjalnej stronie będziesz miał pewność, że kupujesz oryginalny produkt. W przeciwnym wypadku możliwe jest zakupienie jednej z wielu podróbek. Nabycie oryginalnego produktu pozwoli oszczędzić czas i pieniądze.

Sposób zakupu jest prosty: udaj się na oficjalną stronę internetową i złóż zamówienie. Żeby to zrobić, musisz podać imię, dane kontaktowe i adres. Procedura kupna polega na wypełnieniu formularza zamówienia. Kliknij „ZAMÓW” i wypełnij formularz na następnej stronie. Po wypełnieniu formularza, nasz przedstawiciel skontaktuje się z tobą by potwierdzić zamówienie. Po potwierdzeniu produkt zostanie wysłany pod wskazany adres. Dajemy 100% gwarancji na dostarczenie towaru.

Otrzymasz Fish XXL aktywator przynęty w ciągu 2-3 dni. Gdy to się stanie, możesz ocenić produkt. Jeśli nie będziesz w 100% zadowolony, po prostu odeślij opakowanie po produkcie na adres zwrotny, a my zwrócimy pieniądze, nie zadając żadnych pytań.

Fish XXL opinie

Beata Kępka, 30 lat pisze: 

Połów płotki i tilapii jest w styczniu bardzo słaby. Całe życie pasjonowałam się wędkarstwem, więc postanowiłam kupić atraktor. Nigdy nie przypuszczałam, że będzie tak skuteczny, ale kiedy zaczęłam go stosować, zapomniałam, co to znaczy cały dzień niczego nie złowić. Dzisiaj bez względu na to gdzie wędkuję, łowię bardzo dużo, czasem 8-10 kilogramów na godzinę. Polecam ten produkt wędkarzom, którzy spędzają dużo czasu i wysiłku, ale nie widzą rezultatów. Sami przekonajcie się o jego skuteczności. Nigdy nie sądziłam, że wędkowanie z Fish XXL opinie sprawi mi tyle przyjemności. Nie mogę się doczekać, kiedy znowu będę mogła odwiedzić moje ulubione miejsce do wędkowania. Dzięki mojemu przyjacielowi, który opowiedział mi o atraktorze, mogłam cieszyć się pięknem wędkowania w zimę. Wam też to polecam.

Waleria Malinowska, 24 lata odpowiada: 

W mojej okolicy połów jest zawsze udany. Jestem doświadczonym wędkarzem, więc wiem, co mówię. Spryskaj przynętę i zacznij nęcić ryby. Wabienie trwa 20 minut. Z początku nie będą brały, ale później wyciąganie sześciu ryb w pół godziny to norma. Polecam to wszystkim, wybierzcie się w zimę na połów z atraktorem. Kupiłam go dla męża jako prezent. Natychmiast poszedł go wypróbować i twierdzi, że jest doskonały. Ryby biorą jak szalone. Jednym słowem, trafiłam z prezentem.

Damian Kantowski, 40 lat

Stosuję atraktor, jeśli ryb jest mniej, niż bym chciał, a nie zamierzam wracać do domu z pustymi rękami. Mogę powiedzieć, że z Fish XXL aktywator przynęty opinie biorą bardzo dobrze i prawie bez przerwy. Uwielbiam płotkę, ale w zimie wyzwaniem jest złapanie naprawdę dużej ryby. Dla mnie jest to prawdziwy problem, bo klienci mojej restauracji lubią rybę, zwłaszcza dużą. Kilka lat minęło nim dowiedziałem się o tym atraktorze na zimę. Natychmiast go zamówiłem i przetestowałem.

 

 

Kup Fish XXL z 50% zniżką*na oficjalnej stronie internetowej

2 thoughts on “Fish XXL ulotka, opinie, cena, efekty, sklad, gdzie kupic w aptece w Polsce

 1. Wędkowanie zimą lub latem sprawia ci trudność. Wędkujesz cały dzień, ale bez rezultatów? Jeśli tak, to atraktor jest rozwiązaniem twojego problem. Fish XXL pomaga łowić ryby nawet w trudnych zimowych warunkach. Atraktor zwabi ryby w odpowiednie miejsce. Produkt powstaje przy współpracy naukowców i wędkarzy.

 2. Nie zaniedbuj odpowiednich przygotowań w miejscu, w którym łowisz. Zrób odpowiednio duże przeręble, rozsiądź się wygodnie i nie zapomnij o utrzymywaniu odpowiedniej temperatury ciała. Atraktor pomaga łowić, tylko jeśli pamiętasz o innych krokach.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *